Проведено практичний семінар заступників директорів з навчально-виховної роботи закладів освіти Мурованокуриловецького району

Дата: 19.04.2019 09:04

17 квітня 2019 року на базі Середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів с.Обухів під керівництвом директора комунальної установи «Мурованокуриловецький районний методичний кабінет» Світлани Гришиної проведено практичний семінар  заступників директорів з навчально-виховної роботи закладів загальної середньої освіти Мурованокуриловецького району на тему «Розвиток професійної компетентності  вчителя в умовах упровадження Нової української школи». Участь у семінарі також взяли начальник відділу освіти райдержадміністрації Павліна Тимощук та головний спеціаліс відділу Аліна Арсеньєва.

План семінару передбачав розгляд таких питань: відвідування ранкової зустрічі в 1 класі; відвідування  інтегрованого уроку  «Я досліджую світ» (природознавство, музичне мистецтво) в 1 класі на тему: «Свійські тварини»; аналіз проведеного уроку; вироблення рекомендацій та порад; тренінг для батьків 1 класу «Без сім’ї немає щастя на землі»; проведення нестандартної педагогічної ради – панорами «Школу створює вчитель». Також на семінарі розглядалися питання про організоване завершення навчального року та проведення ДПА та ЗНО в 2018-2019 н.р.; про аналіз результатів пробного ЗНО та підготовку до проведення ЗНО – 2019; про прийом дітей до 1 класу (лист МОН України № 1/9-227 від 05.04.2019р.); про забезпечення на веб-сайтах відкритого доступу до публічної інформації; про підготовку педагогічними працівниками звітів про роботу над методичними темами та про підготовку до атестації педагогічних працівників в 2019-2020 н.р.