Моніторинг готовності закладів освіти до початку нового 2019-2020 навчального року.

Дата: 13.08.2019 08:13

На виконання розпорядження Мурованокуриловецької райдержадміністрації від 23.07.2019 року   № 167   «Про перевірку стану готовності закладів освіти до роботи в 2019-2020 навчальному році», наказу відділу освіти райдержадміністрації від 25.07.2019 року № 92 «Про перевірку стану готовності закладів освіти до роботи в 2019-2020 навчальному році» та з метою створення належних умов, які б забезпечували освітній процес в закладах освіти Мурованокуриловецького району в 2019-2020 навчальному році в закладах освіти з 12 по 16 серпня 2019 року  здійснюється моніторинг  готовності закладів освіти до початку нового 2019-2020 навчального року .

Питання готовності закладів освіти до роботи у 2019-2020 навчальному році та опалювального сезону перебуває під постійним контролем райдержадміністрації. Під час моніторингу стану готовності закладів освіти особлива увага членів комісії зосереджена на впровадженні енергозберігаючих технологій, адже такі заходи дадуть можливість у рази заощадити енергоносії та кошти на них. При огляді готовності закладів освіти також перевіряється:

- стан системи опалення, покрівлі;

- якість поточного та капітального ремонту, стану навчальних кабінетів і майстерень, бібліотеки, спортивної зали, споруд і майданчиків, їдальні, території закладу,  стан технічних засобів навчання, меблів у класних, групових кімнатах, кабінетах тощо;

- стан безпеки життєдіяльності, електро- та пожежної безпеки,  інженерних комунікацій (водопостачання, електропостачання, каналізації, вентиляції,) освітлення в класах і кабінетах;

- забезпеченість підручниками, організація підвезення учнів;

- стан готовності до опалювального сезону;

- забезпеченість педагогічними кадрами.

Здійснювалась перевірка готовності закладів освіти до роботи в умовах Нової української школи. Класні кімнати оснащуються новими  меблями, комп’ютерною технікою, мультимедійним обладнанням, дидактичним матеріалом, облаштовано відповідні осередки тощо. Паралельно фахівці надавали практичні рекомендації з реалізації поставлених завдань.